O nás

 

Firma Dřevoprogram Břeclav s.r.o. byla založena dne 6. října 1994. Začínali jsme v Břeclavi - Poštorné, v průmyslovém areálu bývalého OSP na ulici Hájová. Po 3 letech jsme se přestěhovali do většího provozu na ulici Lanžhotská, kde nás najdete dodnes. Postupně jsme se díky poctivé práci vypracovali na malé stabilní truhlářství s dlouhodobě stejným počtem členů našeho týmu.

 

Náš podnik je dost velký, abychom zvládli zakázky většího rozsahu, ale zároveň dost malý, abychom jsme se mohli všem našim zákazníkům osobně věnovat a důkladně dohlédli na nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb. Zaměřujeme se jak na spolupráci se stavebními firmami, tak i s běžnými zákazníky z vašeho sousedství. V České Republice působíme především v okolí Břeclavi, jižní části Jihomoravského kraje a Brna. V Rakousku provádíme naše služby převážně v severo-východní části Dolních Rakous a ve Vídni a okolí. Ve všech těchto lokalitách máme dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky.

 

 

Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc. Společně s našimi odbornými radami a vaší kreativitou jsme schopni dopracovat finální podobu výrobku s nadčasovým designem. Věříme, že naše produkty s vámi vydrží tak dlouho, jak budete chtít.

 

Při výrobě používáme především kvalitní materiály.  Mezi naše dodavatele patří špičkové české, ale i zahraniční firmy. K povrchové úpravě používáme oleje a barvy rakouské firmy Adler. Dále používáme výrobky firem, Egger, Blum...

                                                                                                             

                                                                                      

Náš tým tvoří skuteční odborníci, z nichž mnozí jsou s námi od samého začátku. Jsou schopni vyřešit všechny problémy jak ve výrobě, tak při montáži našich výrobků . Jsou to právě jejich dlouholeté zkušenosti a poctivá práce, které dohromady plní vaše přání.

 

Zaujal Vás náš životní příběh? Prohlédněte si naši výrobu nebo fotogalerii.

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2019 © Všechna práva vyhrazena

www.drevoprogram.cz